Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy sült csirkecombom...

Van egy sült csirkecombom kicsontozva. Valami tésztás ételt készítenék belőle. Az alábbira gondoltam szerinted finom lehet?

Figyelt kérdés
Van felbontva egy tejfölöm is illetve megfőzve két tojás. Ha a husit, összekeverem a tojással és nyakon öntöm tartárral az finom lehet? Vagy milyen egyéb ötleted van a sült hús, 2,5 dl (felbontott nagy tejföl) variációra?
2011. jún. 30. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám hortobágyira: ledarálod vagy apróra vágod, palacsintába betekered. Elvileg pörköltből kéne és tepsiben megsütni, aztán pörköltszaftos tejföllel nyakon önteni, de mivel egy sült combból ezt nem lehet, ezért azt csinálnám, hogy egy kicsi tejfölt hozzákeverek a húshoz, hogy szaftos legyen, azzal tölteném meg, aztán a palacsintát beforgatnám zsemlemorzsába és olajon kicsit megpirítanám, aztán nyakon önteném tejföllel. Vagy azt, hogy sütőben/mikróban összemelegítem a palacsintát meg a húst, aztán szórnék rá pirított zsemlemorzsát és tejfölt.
2011. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! egy kis zsiradékon párolj meg egy kisebb fej hagymát, arra tegyél valamilyen zöldséget, gomba, kukorica, franciasalátaalap stb. ebbe tedd bele a csíkokra vágott sült husit, és együtt párold puhára. só, bors, esetleg egy kis majoranna.közben főzz ki hozzá tésztát. ha a ragu kész, egy tálban összekevered a tésztával a főtt tojásokkal és a tejföllel. a tejfölt ízesítheted egy kis majonézzel, mustárral.

az egészet tedd egy kikent tepsibe és süsd meg forró sütőben. ha van sajtod, azt feltétlenül reszelj rá.

2011. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Mindenképpen gyors ételt csinálnék és sütőben nem sütném. Viszont eszembe jutott,hogy van egy kis gomba is otthon.

A következőt fogom csinálni:

egy kis hagymát megdinsztelek, rádobom a gombát összepárolom majd beleforgatom a husikát.

Köret: megfőzöm a tésztát és a tojásos tartár mártástba beleforgatom. Így gyakorlatilag az hideg tészta saláta lesz a husi mellé. Hmmmmmmm

2011. jún. 30. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:

jó lesz, amit összehozol, először én is tésztasalátát akartam írni, de arra gondoltam, hogy meleget akarsz enni:))

jó étvágyat!

2011. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!