Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Romlott a kolozsvári szalonna?

Romlott a kolozsvári szalonna?

Figyelt kérdés
Találtam a hűtőben egy kis kolozsvári szalonnát, gondoltam, felhasználom a főzéshez. Sajna nem tudom, mióta van hűtőben, bolti szalonnáról van szó. Megkóstoltam, jó az íze, de azért megkérdem: megromolhat a hűtőben a kolozsvári szalonna?
2011. júl. 17. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a rendesen füstölt szalonna, max megavasodhat. de ha jó íze van, nem nyálkás, nyugodtan használd fel.

gondolom jól át is fogod sütni:)

2011. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi :D

át akarom sütni, csak még nem volt dolgom szalonnával, szóval azért ez a nagy kérdezősködés :D.

2011. júl. 17. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs avas szaga/íze, nem penészes és nem büdös, akkor használd fel nyugodtan.
2011. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 doboszoli ***** válasza:

Feltételezem, hogy gyorspácolt, "bóti" szalonnáról van szó, ezek nem tarthatók el olyan sokáig, mint a házilag sóban érlelt, tisztességesen megfüstölt termékek.

Mindenképpen jól süsd át, ha "defektes" a szaga jelzi sütéskor, akkor kuka.

2011. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!