Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valamilyen finom tésztát vagy...

Valamilyen finom tésztát vagy salátát szeretnék készíteni. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Van itthon csirkemell, paradicsom, uborka, hagyma, tészta. Valami egyszerűre gondoltam, de nem tudom milyen fűszereket tegyek ezekhez. inkább salátaként vagy tésztával tudnék finomabbat csinálni.
2011. aug. 13. 13:01
 1/2 anonim válasza:
Ha tésztát szeretnél és salátát,ajánlom a tésztasalátát.Ahoz igaz szükséged van még tejfölre,majonézre,némi mustárra is.A receptet nem írom le,a neten többfélét találsz belőle.Épp tegnap csináltam,könnyű nyári étel:)
2011. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csirkemelles tészta:) : a csirkemelletés a tésztát megfőzöd elkevered őket egybe, vágsz hozzá egy kis paradicsomot hagymát ezekkel is elkvered és kéééész! :) Salátába meg jó lesz a paradicsom uborka hagyma ! :)
2011. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!