Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Figyelem! Szerintetek melyik...

Figyelem! Szerintetek melyik tortát süssem meg anya születésnapjára? (tovább a képekért! )

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


[link]


[link]



Nos, melyik legyen? Ha esetleg ti tudtok egy BEVÁLT barackos túrótorta receptet az is jöhet! Köszi:)))


2011. aug. 31. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a legegyszerűbbet sütném, és mivel nem igazán csipázom a vastag tésztát, lehet sütés nélkülit csinálnék.


Tésztája:

- ledarálod a kexet (vmilyen omlósabb, de lehet győzi zab is, az talán édesebb), megolvasztott margarinnal összedolgozod (tehetsz bele mézet, h édesebb legyen), tortaforma aljába nyomkodod, és be a hűtőbe

- aztán a krém, ehhez pedig csomó jó receptet találsz

- tetejére barack


Nem kell sütögetni, hanem pikkpakk készen van.

2011. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia =)


Én is a te cipődben járok anyumnak 4 nap múlva lesz a szülinapja,és én sem tudom mit süssek-főzzek neki :)

Nekem az 1. kép nagyon tetszik,gusztusos és jól néz ki :) Sok sikert!!!

2011. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tinker Bell ***** válasza:
Vagy az elsőt vagy a harmadikat. A második az elképesztően gusztustalanul fest, hogy le van szórva kakaóporral, meg a smarties cukorkákkal... =o)
2011. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az elsőt,az a leggusztososabb
2011. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!