Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sok süteményt csináltam s...

Sok süteményt csináltam s rengeteg kókuszkockám kimaradt, le lehet fagyasztani, utána ehető?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A piskótát inkább ne fagyaszd le.


Add oda valakinek aki megenné így is.

2011. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megtettem. Még nem használtam fel. Most hétvégén lesz egy kis összejövetel nálunk. Egyéb sütit is tervezek sütni, szerintem akkor veszem majd ki. Úgyis lesz más is, ha nem lenne jó esetleg.
2011. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán le lehet fagyasztani, csak szobahőmérsékleten olvaszd ki, ne mikróban.
2011. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fanyalognék megenni... Egyszer valami tortaszeleteket fagyasztottunk le, nagyon lehetett rajta érezni, hogy fagyasztva volt.

Esetleg úgy, hogy a hűtőből kivéve összemorzsolva, egy kis rumot+kakaót hozzáadva gombócokat csinálnék belőle... Úgy a rum már gondoskodna arról, hogy ne érezzem a fagyasztó hatását...

2011. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Piskótát sokszor lefagyasztok. ha lassan olvasztod ki akkor nincs vele gond. Ha mégis lenne, akkor somlóiba, fagyiba teszem.
2011. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 norbi vagyok válasza:
de nem ma
2011. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!