Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyorsan elkészíthető és finom...

Gyorsan elkészíthető és finom sütirecepteket keresek. Jöhet sós is, édes is. Valaki?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a kisfiam keresztelője, negyven főre kellene sütit sütnöm.
2011. szept. 30. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

van pár jó vendég váró receptem :Sós,édesis: Küldj nekem a timeamikulecz@gmail -re.és csatolt fájl -ba küldöm.


Ird meg ,hogy kb mikre gondoltál.

2011. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon gyorsan kell, én ezeket sütöm


Sós túrós rúd 1 adaghoz

1/2 kg liszt, 1/2 kg túró, 1/2 kg rama ---- összegyúrod, nyújtod, sajttal megszórod csíkokra vágod, és mehet a sütőbe.


Hamis túrós rétes

1/2 kg túró, 2 dl tejföl, 3 tojás, 2 vcukor, 2 evőkanál liszt, 2 ek gríz, 7 evőkanál étolaj, 12 dkg cukor --- mindent összekeverni, sütni


Csacsi kenyér

2 dl tej, 25 dkg rama, 5 dkg kakaó, 1/2 kg cukor --- felforralni

25 dkg darált és 25 dkg tördelt kekszre ráönteni, összekeverni, őzgerinc formába hűteni. Ki szoktam bélelni a formát aluval, könnyebben ki lehet borítani szeletelés előtt. Ha szeretitek 20 dkg darált diót, és mazsit is tehetsz bele.

2011. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A ferjem kedvence:) Afghan suti:


200g vaj, megpuhitott (nem hasznalok margarint, mert az nem egeszseges)

1/2 bogre cukor

1 es 1/4 bogre liszt

2 ek kakaopor (vagy meg kevesebb, ha tul sok van benne, akkor a suti savanykas lesz)

1 es 1/3 bogre kukoricapehely


A csoki mazhoz: porcukor, kakaopor es forralt viz


A suto: 180C.


A felpuhitott vajat osszekavarom a cukorral, majd bele a kakaoport, lisztet es a kukoricapelyhet. Egy sutolapot elokeszited liszttel vagy vajjal megkened, hogy ne ragadjon. Kanallal, a szamodra elfogadhato meretben, kis golyokat szaggatsz ki, amit majd villaval picit lelapitasz. A sutoben kb. 15-20 percig sutod :)


A maz: porcukrot es a kakaoport egy uvegtalba helyezed, majd lassan hozzaadva a forralt vizet osszekavarod. Ne legyen tul folyekony, de ne is legyen tul kemeny. Kessel rakened a megsult sutire. Diszitheted mogyival, dioval :)

2011. okt. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia Timi !!!! Pénteken igértem,hogy küldök,neked recepteket. Sajnos a arra az email címre amit küldtél,nem tudok,semmit küldeni a hétvégén többször probáltam,de az irja ki a gép,hogy nálad szerver hiba miatt nem tudja fogadni. A 2 két soros üzenetem is vissza dobta. Kérlek ,ha van másik email címed küld el nekem. Oda át küldök,mindent amit igértem.

mikulecztimea@gmail.com

2011. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szép_lány válasza:
Vegyél a boltba leveles tésztát,nyújtsd ki....és ha sósat szeretnél szórj rá sajtot, vagy tekerd virsli köré,vagy töltsd meg, mint a fornetitt. Ha pedig édeset töltsd meg lekvárral,vagy pudingal. Ízlés szerint. És süsd barnára! Nálunk mindenki szereti,és a vendégek is oda vannak érte!:)
2012. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!