Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kanadai sütőtököt milyen...

Kanadai sütőtököt milyen vastagra vágjam és mennyi ideig süssem?

Figyelt kérdés
Hogy jó legyen. Antitalentum vagyok a konyhában, de vettem egy 1,7kg körüli tököcskét és a páromat szeretném meglepni, mire megjön a munkából este. Sajnos a google-zásban nem leltem EGYÉRTELMŰ és KONKRÉT választ a kérdésemre.
2011. okt. 5. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyérnyi darabok,sütöd míg puha nem lesz,megtöröd megkóstolod.Tepsibe,mert némi levet enged.
2011. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kettévágom, a magok helyére jön egy kis vaj és méz és úgy sütöm 2 darabban
2011. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előszőr hosszában kettévágod, kikaparod a belsejét, majd vágd félbe mindkét darabot a kerek rész alatt valamivel. Utána tedd sütőpapírral bélelt tepsibe és tegyél alá legalább 1 bögre vizet, kb 1 órár szoktam sütni, néha pótolom a vizet alatta, szoktam rászórni kis barna cukrot is, így még édesebb és finomabb lesz.
2011. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd referálok, hogy sikerült.
2011. okt. 5. 16:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis másfél órát sütöttem, de nagy sikere volt. Jó lett.
2011. okt. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!