Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen recepteket ajánlanátok...

Milyen recepteket ajánlanátok anyák napjára?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam jó lenne ha bátyámmal együtt csinálhatnánk meg a vasárnapi menüt anyu helyett.De nem vagyunk éppen mesterszakácsok. Tudnátok adni pár egyszerű tippet levesre, főételre, meg desszertre? Ja és reggelire is kéne valami könnyű kaja mert anyu nem szokott reggelizni de most muszáj lesz neki:) Előre is köszi mindenkinek.
2009. ápr. 29. 16:56
 1/1 anonim válasza:
Szia!sztem csináljatok húslevest,főételnek brassóit(én apróra vágott húsit felteszek pörköltnek:apróra vágott hagyma,hús,p.paprika,vegeta,pors,párolom,mikor már majdnem kész, belereszelek 3 fokhagymát.kockára vágott nyers krumplit átkeverem vegetával,bele egy hőálló edénybe,rá a pörköltet, és egy icipici vizet,alufóliával letakarom,sütöm.ezt salátával.mi imádjuk.desszertnek meg madártejet, vagy muffint.sok sikert!
2009. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!