Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányok szeretitek a pacalt?

Lányok szeretitek a pacalt?

Figyelt kérdés
Meglepődtem ,hogy milyen sok lány szereti !! Kellemes csalodás volt amikor bográcsozás alatt több lány a pacalt választotta a saláta,és grill húsok ,helyett.
2011. okt. 14. 16:28
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
ma 16:55 Szerintem akkor te még nem voltál soha igazán éhes :D az éhség nagyúr D
2011. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Relatív dolog.

Ahogy apu csinálja (és amióta megtanította én is), úgy nagyon szeretem köret nélkül csak kenyérrel.

Ha más csinálja, akkor meg eszem ha pl vendégségben vagyok.

Étterembe 2x próbáltam meg enni, az első ehető volt de közel sem finom, a második ehetetlen...

2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát én még nem kóstoltam, de nem is fogom. Oka, én éreztem a szagát, mikor nagymamám főzte, nem előfőzött volt, hanem friss. Most is érzem, ha rá gondolok.....nagynnagynonagyon büdös, és nem is igazán jó ez a szó rá, bele nem kóstolnék.

30/N

2011. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem ettem még, és nem is tervezem, már a neves is rossz...
2011. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

én kiskorom óta imádom :) Jó nagy adag sült krumplival ;)

20 L


Annyit megjegyeznék az egyik kedves válaszolónak,hogy ez nem sertés és zsíros hús, hanem a marha gyomor fala :) Meg kell kóstolni, egyszerűen isteni ;)


Mondjuk a saláta és a grill husi is nagyon finom,de inkább a sült krumplis pacal :)

2011. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

ja de én nem erre értettem hanem pont az összes ilyen magyar kajára ;)


és amúgy akármilyen finom,és tuti meg nem kóstolnám mégegyszer....egyszer apám megetette velem,de ki is köptem fújj....


az egyik kedves válaszoló

2011. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
imádom,de kizárólag kenyérrel.ha lehetne,ezen élnék.
2011. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Eddig egy ilyen kérdésre mindig azt mondtam, hogy nem szeretem a pacalt, de ... emlékezetem szerint még sosem kóstoltam, úgyhogy lehet, hogy ha megkóstolnám, akkor megszeretném.


EGyelőre nem szeretem.


28L

2011. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

21:34 ismered ezt az angol viccet?


Én nem szeretem az uborkát, és örülök, hogy nem szeretem, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom.

2011. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, köret nélkül, csak kenyérrel.

Már gyerekkorom óta szeretem, mondjuk az én ismeretségi körömben nem igen ugrálnak érte.(persze ezt mind úgy, hogy meg se kóstolták)

23/L

2011. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!