Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen leves illik a kanalas...

Milyen leves illik a kanalas csirkéhez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha beavatnál, hogy milyen a kanalas csirke, talán egyszerűbb lenne válaszolni. Komolyan nem tudom milyen:))
2011. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már mind1
2011. okt. 15. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

de azért leírhatnád, szerintem sokunk előtt ismeretlen.

szaftos pörkölt, amit kanállal kell enni??

az én keresztkomám, csakis mélytányérból kanállal ette meg a pörköltet.ezt anno egy közös nyaraláskor közölte velem, amikor lapos tányérral, késsel villával terítettem.

a felesége kacsintott, hogy hagyjam rá, és utána már tudtam mihez tartsam magamat ...:))

a kérdésre, ha későn is, ha tényleg pörkölt illetőségű az a drága kanalas jószág, én egy kis gyenge gríz, vagy májgaluska levest tennék elébe.

üdv.

2011. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajtos-kanalas csirke

4 db csirkecomb,

1 evőkanál liszt,

1 teáskanál pirospaprika,

1 mokkáskanál bors,

só,

2-3 gerezd fokhagyma,

1 közepes fej vöröshagyma,

15-20 dkg trappista sajt,

1 pohár tejföl,

olaj.

Elkészítés: Az enyhén sózott csirkecombokat tűzálló tálba rakjuk, rákarikázzuk a hagymát és megszórjuk a liszt, pirospaprika, bors és só keverékével.

A tejfölben elkeverünk egy evőkanál olajat és a zúzott fokhagymát, a keverékkel leöntjük a combokat, tetejére reszelt sajtot hintünk.

A tálat alufóliával szorosan lefedjük, 30-40 percig sütőben sütjük, majd a fólia levétele után kissé megpirítjuk

2011. okt. 16. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi szépen a receptet, ígéretesen hangzik.a héten meg is fogom csinálni, lehet, hogy tényleg kanállal kell majd kiszedni a tepsiből,de bánja kánya :))))

üdv.

2011. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D remélem ízleni fog
2011. okt. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!