Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Joghurtos szelet! Szerintetek...

Joghurtos szelet! Szerintetek hogy nézne ki jobban?

Figyelt kérdés

1: két vékony 4 tojásos piskóta között a joghurtkrém tetejét is megkenném vékonyan és tejszínhabbal és barackdarabokkal díszítem. Erről sajna nem találtam képet


2 piskóta felette (az előzőnél kicsit vastagabban,magasabban) a joghurtkrém. kérdés,hogy akkor hogy mivel díszítsem.


[link]


2011. okt. 17. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

A 2-es variációt csinálnám, és amikor sütés után kihűlt:

- azok után raknám rá a gyümit,vagy

- meglocsolnám vékony csíkokban olvasztott csokimázzal, majd ráhűl az is

2011. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 es díszitsd csoki darával, vagy gyümölcsel, csoki máz,
2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a másodikat csinálnám, a tetejét lehetne dísziteni összevágott kandírozott gyümölcsökkel.
2011. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy kell a kandírozott gyümölcsöt? és ha tejszínhabot + félig csokiba mártott gyümölcsöt tennék rá?vagy akár nem sima hanem fehér csoki?
2011. okt. 17. 15:25
 5/9 A kérdező kommentje:
hány tojásból csináljam a piskótát? tepsi: 29x42x7cm
2011. okt. 17. 15:54
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam, csak 38 x 25x 7 a tepsim
2011. okt. 17. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:

2. variációt választanám.

Ha rákented a joghurtos krémet,akkor díszítheted gyümölcsökkel is, vagy habzsák+tejszínhab (esetleg mascarpone).

szép keretet tudsz adni a tortának, és a közepébe tudod halmozni a gyümölcsöket...vagy habrózsákat.


Ez itt egy máktorta. Hasonlóan felépítve, mint a 2. verzió. (Alul tészta, rajta vastagabb krém. Tetején díszítés kakaóporral+habzsák+kicsi kandírozott gyümölcs.)

[link]

2011. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ötletek:

[link]

[link]

2011. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem torta lesz hanem rendes süti.De az a máktortás díszítési ötlet nagyon jó. Vajon hogy lehet olyan szép csillag alakot nyomni?
2011. okt. 20. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!