Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegnap sajtkrémet akartam...

Tegnap sajtkrémet akartam venni de mind nagyon kicsi kiszerelés és nagyon drága, ekkor láttam meg a Mascarpone-t ami a leírás szerint sajtkrém de cukrászati célra -tiramisuhoz?

Figyelt kérdés
- nem értem akkor ezt nem is lehet kenyérre kenni? Miben más ez a mascarpone mi ez tulajdonképpen?
2011. okt. 20. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kenyére való : Sütemények krémjébe teszik. Tehén tejből készül . Naturan semmi ize ninncs ,éppen ezért minden félével lehet izesiteni. A tiramisu krémje is ebböl,készül. Vagy a hires sajtkérém torta.
2011. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet kenyérre kenve is enni, de szerintem nagyon rossz íze van csak natúr :) A tiramisuhoz viszont tökéletes. Sózva, fűszerezve, esetleg kicsit krémesítve nagyon jó szendvicskrém is, de önmagában nem. Itt találhatsz róla recepteket:


[link]

2011. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eretnek vagyok, mert önmagában, minden nélkül is finomnak találom, de szendvicsrevalónak egész biztosan nem túl jó.
2011. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!