Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffin sütés. Ha a kikevert...

Muffin sütés. Ha a kikevert tészta magában, még nem megsütve jó, finom, akkor megsütve, maga a sütemény is finom lesz?

Figyelt kérdés

Bocsánat,ha hülye kérdés,de kezdő vagyok még és félek,hogy elrontom!

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 22. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy még finomabb lesz :) Én is kezdő vagyok.

17L

2011. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én meg szintén 17 vagyok! Köszi! (:
2011. okt. 22. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
ohh...úgy még fincsibb..szóval tutti jó lesz..ügyi vagy
2011. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a receptet betartottad, és a sütését sem rontod el, akkor jó lesz.

Először alsó lángon süsd, kb 15 percig (vagy amikor már érezni lehet a tészta illatát), aztán felső lángon kicsit lejjebb tekerve, tűpróbáig. Mindig előmelegített sütőben süsd.

2011. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Romlani az íze nem nagyon szokott semminek sütés közben (hacsaknem égeted oda, vagy sül túl sokáig:)inkább mégjobban összeérnek az ízek, és finomabb lesz!:)

Milyen muffint sütsz, ha megkérdezhetem??

2011. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ú,köszönöm,akkor meg vagyok nyugodva!(; Kakaós,picike csokidarabokkal,a felébe smarties drazsét raktam még,a másik felébe meg meggyet!
2011. okt. 22. 17:45
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha kisütöttem,kihűlt,utána,hogy ne száradjon meg belerakhatom egy fém süteményes dobozba ugye?Ilyenkor így szokták?..(mert viszem el itthonról,amúgy nem lett olyan rossz.) (:
2011. okt. 22. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy nagyon jó lesz...én már csak tudom hisz cukrász vagyok :D
2011. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én minden tésztát jobban szeretek nyersen :) Vannak ízek, amik úgy jobban érvényesülnek, pl cukor, ilyesmi.. de egy muffint nem lehet elrontani, ne aggódj :)
2011. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!