Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem sajnáljátok a halat...

Nem sajnáljátok a halat megenni? Sajnos rengeteg a tulhalászat és mégis eszik a halakat de telepiteni nem telepitenek. Én nem eszek halat.

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

"Én nem eszek halat."


Magánügy. Az emberiség -már az őskorban is- vadászott és halászott, hogy fenntartsa erőnlétét.

2011. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem !!! Mi rendszeresen horgászunk : Annyi halat hozzunk haza amit megeszünk a többit vissza engedjük.

Tavat pedig úgy müködhetne bárki a jogszabályok szerint ,hogy a tó méretétől függöen van meg határozva,hogy évente mennyit kell telepiteni. Ezt szigóruan ellenőrzik. Amennyiben ez történik meg bezárathatják a tavat. Illetve nagyon komoly pénz birságot kap a tulaj,vaGY AZ ÜZEMELTETŐ:

Apukám 25 éve benne van ebben az ellenörzö csoportban. Horgász egyesületi tag évente járnak ország szerte ellenőrizni. Hatósági emberekkel együtt.. Egyél halat bátran!!!

2011. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Na és az óceánokal mi a helyzet? és tengerekel?
2011. okt. 23. 18:02
 4/5 doboszoli ***** válasza:
Hát, azok bizony jó nagy vizek!D)
2011. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sajnálom megenni. Ha én nem venném meg a boltban azt a halat, akkor más megvenné helyettem. Akkor meg már nem mindegy? Szeretem a halat, így fogyasztom is. Ez olyan, mint a vegetáriánusoknál, hogy sajnálják az állatot, azért nem eszik meg. Én még sosem láttam azt, hogy levágnak előttem egy állatot, hozzám eddig minden konyhakészen jutott, akkor meg már nincs mit rajta sajnálni, úgysem tudom visszacsinálni. Ugyanez van a hallal is. Amit a fagyasztópultról elveszek, azt már hiába dobnám vissza egy tóba... Egyedül meg úgyis kevés lennék én is, meg te is, hogy a világ ekkora problémáit megoldjuk. Ne egyél halat, de ne akard ráerőltetni másokra az álláspontodat.
2011. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!