Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süssek barátom...

Milyen tortát süssek barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Süss egy piskótát, vágd 3 felé, tegyél bele csokipudingos-vajas-porcukros-mascarponés krémet! :)

Ezt sütöttem múltkor és isteni finom lett! Mindenki dícsérte! :)


A torta külsejét is ezzel vontam be!

2011. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nagyban függ attól, hogy mennyire tudsz sütni és ő mit szeret. :S
2011. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Áfonya tortát. A bió boltokban porított áfonyát (áfonyaport) lehet kapni, a liszt egy részét azzal váltottam ki. Piskótát sütöttem. A széleit levágtam, meglocsoltam rummal, mazsolát és áfonyát meg kevés áfonyalekvárt tettem bele. A ketté vágott piskóta aljára ezt a keveréket terítettem. Tejszínt vertem fel és 3-4 evőkanál Mascarponét adtam hozzá, +1 zacskó zselatinfixet, könnyedén összekevertem, és néhány kanál áfonyalekvárt kevertem még bele. Ezt a habot terítettem rá a meglévő alapra, majd ráhelyeztem a piskóta tetejét. Kevés porcukorral megszórtam. Könnyű és nagyon finom, jó meglepetés lesz. Sima fehér, vagy kakaós piskótába is jó ez a krém.
2011. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szereti az édességet?


Az enyém pl. nem rajong érte, épp ezért túrós tortát fogok neki készíteni.


Tudok adni recepteket, sok tortát sütöttem már. Eddig az összeset dicsérték, tehát nem csak finoman sütök, hanem a receptek is jók. :-)

2011. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!