Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssek holnap? Nincs...

Mit süssek holnap? Nincs ötletem, valami egyszerű kellene.

Figyelt kérdés

A szüleim holnap délután dolgoznak, én pedig szeretném meglepni őket. Leginkább bizonyítani szeretnék anyukámnak, hogy amikor azt mondom, hogy szeretnék én sütni valamit és utána el is pakolnék, azt nem csak mondom.

Én most legszívesebben gofrit ennék, de már néhányszor sütöttem és sosem lett igazán szép, mindig olyan laposka az egész. Ráadásul anyukám és apukám sosem kóstolta meg, csak nővérem egyszer. Azt hiszem, most nem gofrit kellene sütni.


Akkor mit?

Annyira tanácstalan vagyok. Apukám édeset nem eszik, de pogácsát, sajtos rudat meg anyum nem nagyon szokott lenni.

Anyukám és apukám is sokat dolgozik a héten így mindkettejüknek szeretnék kedveskedni, de nem tudom, mi legyen.

A héten már volt lekváros bukta (a maradéktésztából pedig dióscsiga).



Szerintetek mit süssek? Konkrét sütiket is írhatok, de csak egyszerűet! :)

16/L


2011. okt. 27. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Muffin, rakott palacsinta, túrótorta...
2011. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A rakott palacsinta nem is olyan rossz. Esetleg még lehetne valami bögrés sütit is...
2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

túrógombóc, szilvásgombóc, mákosguba, szuflék, kevert pirkóták, gyümölcsös/kakaós piskóta

túró, joghurtkocka, kókuszgolyó, pudingos sütik

palacsinta-apukádnak lehetne káposztás, krumplis, kapros-ordás, kapros-túrós, husos, bundás gyümölcs, fánk

esetleg pizza?

2011. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Pizza és palacsinta nem lesz, az biztos. Vasárnap palacsinta volt az ebéd, múlt hét elején pedig pizza volt.


Most viszont arra gondoltam, hogy megcsinálom apukám kedvenc pogácsáját, meg csinálok valami édeset is. Persze mindkettőből csak fél adagot, hogy elfogyjon. Így anyukámat és apukámat is 'kényeztetem' egy kicsit.:)

2011. okt. 27. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

muffinból rengeteg féle van, egy tepsi édes, egy tepsi sós és mindkettőjüknek kedveskedtél.

a mindmegettén rengeteg receptet találsz.

2011. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!