Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek holnap? (lent folyt. )

Mit főzzek holnap? (lent folyt. )

Figyelt kérdés

Igen, a szokásos kérdés:) Szóval holnapra keresek valami viszonylag könnyű receptet,amiből viszonylag olcsón ki tudnék jönni (tehát bélszín pl. kilőve:). Pörkölt most volt, előtte kukoricás-pulykás spagettit csináltam, ezelőtt pedig töltött paprika volt a menü, tehát ezekhez egyáltalán nem hasonlító ízű, állagú ételre lennék kíváncsi:)

Gondoltam rántott csirkecombra, de a sima panírt már kicsit unom. Azt esetleg mivel turbózhatnám fel?

(A csípős ételeket nem szeretem)

Mindenkinek előre is köszönöm a választ!:)

20/L


2011. okt. 28. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha csirkecombra gondolsz, a dupla combokat megtölthetnéd, gombás -zsömlés töltelékkel, hozzá petrezselymeskrumpli vagy rizi-bizi.

ha panírt akarod turbózni, lehet a prézlibe reszeltsajtot, szemámmagot is tenni.

2011. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csirkecombokat megsütöd Bacon szalonnában. Nagyon finom, tavaly csináltam ilyet először egyik ismerősöm ajánlotta és a család egyik kedvence lett :)
2011. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

vasárnap pácolt tarját fogok sütni, holnap pácolom be.

a pác: kecsak-mustár-méz-préselt fokhagyma-bors, majoranna. ezzel megkenem a húsokat, és félkarikára vágott hagymával rétegezve egy zárható dobozba teszem.

másnap zsírozott tepsibe szedem, hagymával együtt, és fólia alatt kb 45 percig-1 óráig sütöm. ha puha, fólia nélkül

rápirítok egy kicsit.

nagyon finom omlós, pikáns a hús. a hagyma teljesen eltűnik, finom szafttá alakul. bármilyen körettel kitűnő.

2011. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

sütőzacskóban sült fokhagymás-paprikás csirkecomb burgonyapürével, sütőtötkpürével vagy céklasaláta, savanyúkáposztával

töltött csirke (sajttal/ almával/gombával/brokkolis-sajtos-sonkás pürével, őszibarackkal, zöldséges rizs, csalamádé

tepsis csirkecomb minden jóval(krumpli, gomba, paradicsom, ahgymakarika, reszel sajt)

nézz itt körül jók vannak

2011. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm mindenkinek a választ, sok ötletet adtatok:)
2011. okt. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!