Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült csirke mellé valami...

Sült csirke mellé valami különleges nem hagyomanyos köret?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Currys zöldbab?

Hagymát dinsztelek, aztán ráteszem a zöldbabot, és hagyom párolódni. Aztán ha kell, egy kis víz is mehet rá, pici, só, bors. Ha puha, akkor jön a curry, és a tejföl vagy tejszín. Mi kicsit édesen szeretjük, így vagy mézet, vagy cukrot vagy baracklekvárt teszek bele.

2011. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, nekem is rögtön a zöldbab ugrott be, megpárolva kis vajon.

Nagyon jó köretnek!

2011. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Héjában főtt krumplit vékony karikákra vágod, 1 nagy tejfölt összekeversz 2 tojással és egy nagy csokor kaporral, kicsit sózod, beleforgatod a krumplit, tepsibe öntöd és addig sütöd, míg a tejföl megszilárdul (a tojás miatt) és megpirul a teteje.
2011. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

zöldbab!jol hangzik,sose probaltam,!!

krumpli jobban tetszik,imadom a krumlit,de a csalad nem igazan!bar ezt a verziot sem hallotam még!


most itt kellen döntenem!!édes zöld bab a sült mellé? érdekesnek hangzik!bar ki lehet probalni,de mi van ha a csaladnak nem izlik az sem!!jaj nekem!!

2011. nov. 8. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Rizssaláta, nagyon finom a sültcsirkéhez.

Főtt rizs, majonéz, tejföl, tejszin, hagyma, fokhagyma, kapor, kukorica, mazsola kell bele.

2011. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Mit szólnál egy kis ecetes krumplihoz? Apróbb- vagy kifli krumplit kell megfőzni hajában. Felszeleteljük, és nyers hagyma karikát karikázunk rá. Lehet főtt tojás karikákat is. Ezt több soron lerakjuk, majd leöntjük hideg salátalével. Ecet, só, cukor, viz. Leöntjük, hogy ellepje a lé, majd piros paprikával megszórjuk, és borsot darálunk rá. Egy éjszakára hütőbe tesszük, másnapra összeérik. minden húshoz, halhoz finom.,
2011. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

írd be a g-be, hogy tejszínes krumpli. isteni tepsis receptek között válogathatsz.

sajnos nem sikerült linkelnem:(

2011. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Évajuli által javasolt majonézes rizs isteni finom. bár a kapor és a mazsola nem mindekinek jön be, én pl szeretem:)

de csináltam már maradék rizibiziből, egy kis piros kockázott kaliforniai paprikával feldobva, látványos és nagyon finom volt.

2011. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

sütőtökpüré kölessel

párolt brokkoli bulgurral fűszeresen

ananászos, őszibarackos rizs

mazsolás-almás rizs

2011. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!