Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Banan? Regebben csinaltam...

Banan? Regebben csinaltam valami sült banan szerüseget, de mar nem tudom a receptet. Kellett hozza citrom le meg porcukor. Valami tipp, vagy esetleg sült banan recept kellene

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Bundás sült banán recept

Kategória:

Sütemények, édességek


Hozzávalók:

Hozzávalók (40 kisovodásnak):


* 30 tojás

* 20 dkg cukor

* sótömb

* 100 dkg liszt

* 1 liter tej

* fürt banán (kb. 50 kg)

* olajos kondér a sütéshez

* porcukorból egy rekesz


Elkészítés:

A tojássárgákat a cukorral habosra keverjük. Hozzáadjuk a lisztet és a kemény habbá vert tojásfehérjéket. Ha túl sűrű, kis tejjel hígítjuk. A meghámozott és félbevágott banánt a masszába mártjuk, majd bő, forró olajban kisütjük. Porcukorral megszórva kínáljuk.

Fahéjas mártás illik hozzá.


Tanácsok:

jo étvágyat


Gizi néni a konyhás

2009. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Szóval 30 tojás és 50 kiló banán!?! Ja, 40 gyereknek! :D XD Az más! Csak először vicces volt! :)
2009. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg le kell pontozni valakit, aki "benézte" a választ, majd amikor ráébredt, milyen vaksi, mosolyog magán...?
2009. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!