Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Öntsem ki az egész tepsi...

Öntsem ki az egész tepsi kaját emiatt? Büdös a tojás.

Figyelt kérdés
Most csinálok francia rakott krumplit. Egyesével megszagolgattam a tojásokat, nem éreztem őket büdösnek. Miután felvertem őket, és ráöntöttem a krumplira, akkor éreztem, hogy mintha büdös lenne. Megint megszagoltam a tojáshéjakat, és nem jöttem rá, melyik volt a büdös. Lehet, hogy csak felverve a büdös? Azért megsütöttem, most már megint nem büdös. Anyósom egyszer mondta, hogy tyúkszaga van, nem szoktam meg a házi tojást. Most mit csináljak? Öntsem ki az egészet? Vagy elég, ha a tetejét lekaparom? Elég mérges lennék, kidobni az egész kaját.
2012. márc. 2. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint azért mégsem annyira büdös, legfeljebb van valami szokatlan szaga... de ettől még nem önteném ki!
2012. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha bödüs a tojás, akkor rettenetesen büdös tud lenni.

ha egy is büdös lett volna, képtelen lettél volna hozzáadni a többihez.

ha undort érzel, akkor inkább ne edd meg.

2012. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem volt egyetlen tojás sem romlott, mert akkor már a szomszédok is éreznék, sütés közben még jobban jön a szaga, de már nyersen is EGY romlott tojától az egész lakás büzlik órákig.

A kaját kidobni nem érdemes, mert nincs emmi baja, valószinüleg csak tényleg mással lettek etetve a tyúkok és azt érezted.

2012. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
csira pesti vagy
2015. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!