Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az egyik recept azt írja,...

Az egyik recept azt írja, hogy "állati tejszín"t használjak, melyik márka vált be nektek?

Figyelt kérdés
Egyébként a növényi "tejszín" az a Hulala, igaz?
2012. márc. 5. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

normál tejszin.Mindegy a márkája,a tejszín,az tejszín

ihgen,a hulala valami növényi kotyvalék.

2012. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a márka mindegy, inkább a zsírtartalomra szoktam figyelni (jobban szeretem a magasabb zsírtartalmút, az alacsony olyan mintha tejet használnék). Legtöbbször Milli-t szoktam venni, de majdnem mindegy. A lényeg, hogy állati eredetű legyen.

Igen, a Hulala növényi alapú, általában sütikben szokták használni, mert nem esik össze mint az állati eredetű termékek. Ugyanakkor az íze is másabb, olyan "mű". Nem mondom, meg lehet szokni... de ha lehet választani, akkor inkább eredeti tejszínt használok.

2012. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a régi fajta zacskósat veszem. Kisboltokban elvétve még akad.
2012. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a régi zacskós vált be (OKÉ)
2012. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A piacon veszek házi tejszínt, ha van időm kimenni, ha nem, akkor szinte mindegy, a százalék alapján, azon belül meg ár szerint választok, de ált. Pilos vagy Milli. A régi fajta, zacskós tejszín nagyon szerettem, amit előttem is írtak, csak én sehol sem találok itt a környéken... Ha lenne, akkor vagy házit vagy azt venném meg.
2012. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a felverni való tejszín legalább 30 %-os legyen és HABtejszínnek hívják. a Hulala növézsi zsirdékkal készült

cukrászati alapanyag.ez utóbbit sokan kedvelik a megbízható tartasása miatt, de kétségkívül nincs tejszínhab íze.

a habtejszínnel az a baj, hogy nincs rá garancia, hogy tökéletesen felverődik-e... sajnos:(

2012. márc. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!