Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főtt rizs közvetlen főzés...

Főtt rizs közvetlen főzés után mitől lett zöld?

Figyelt kérdés

gyorsrizs, nem romlott, megfőztem, kiöntöttem a zacskójából és látom, hogy itt ott zöldes és nem viccelek alga szagú

komolyan, tapasztalt már ilyet valaki?!


2012. márc. 16. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A rizs lehet rossz csomagoláskor bele került valami ..Vagy estleg nézd meg a dobozt mert ha rá van írva,hogy füszeres, vagy zöldfüszeres akkor a füsszer színezék lehet.. Mi előtt megenéd azért kostold meg biztos ami biztos ...
2012. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az sem lehetetlen, hogy a zacskóban penészes volt, és azt látod rajta.
2012. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tényleg nézd a dobozát, lehet, hoogy valami ízesített csodarizst vettél. ha nem, akkor ne sajnáld, dobd ki a fenébe, főzzél újat. de azt is nézd meg alaposan:)
2012. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem, semmi extra, ugyanaz a fajta, amit eddig is használtunk és nincs ízesítve...mindegy fő a következő adag, reméljük azzal minden rendben lesz
2012. márc. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!