Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Dr. Oetker Gála vaníliás...

Dr. Oetker Gála vaníliás puding és a Dr. Oetker Aranka vaníliás puding között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy egyiket sem kell főzni, de akkor mégis miben más a kettő? Az árukat megtudjátok esetleg mondani? A süti recept Aranka pudingot ír, de nálunk csak Gálát lehet kapni. Az is jó lenne a krémhez?

2012. márc. 30. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs köztük különbség.
2012. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy az Aranka nem puding hanem valami krémszerű cucc. Tehát "nem köt meg".
2012. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
a Gála sem
2012. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Aranka kevesebb, 3 dl tej kell hozzá, a Gálához fél liter, én ebből szoktam csinálni sütikhez a krémet, habverővel elkevered, kicsit állni hagyod és szépen megköt. Nem tudom az árát, de 200 Ft körül van a Gála.
2012. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ízben mennyire térnek el egymástól? mert ugye mind a kettő vanília. szóval akkor ha a receptben 2 db Aranka puding kell akkor azt helyettesíthetem szerintetek 1 db Gálával? mert ugye a Gálához 5 dl tej kell és nem 3 dl mint az Arankához.
2012. márc. 31. 18:00
 6/8 tetro ***** válasza:
25%
ha az Aranka 3 dl tejjel készül, akkor logikusan sűrűbb lesz. ha kettő zacskó helyett egy gálát használsz, akkor lehet túl híg lesz a krémed.
2012. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Aranka hivatalosan nem puding, hanem Aranka desszertkrém, a Gála pedig krémpuding. Én az ízükben nem emlékszem, hogy sok különbséget fedeztem volna fel, de a Gálának sincs sok köze a mindenki által ismert főzős pudinghoz. Utóbbiba több tej kell.
2018. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ízre nagyon hasonlóak, állagra az Aranka habosabb, a Gála inkább pudingosabb szerintem. Epres sütinél kipróbáltam mindkettővel, és nekem az Aranka jobban ízlett.
2021. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!