Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fornettit fagyasztott...

A fornettit fagyasztott állapotban kell betenni a sütőbe? Mennyi ideig kell sütni?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy zacskónyit és most először sütök ilyet,de fogalmam sincs hogy kell. :)
2012. ápr. 15. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a tepsibe kirakva kell kb. 20 percet pihentetni, aztán jó forró sütőbe tenni. A sütési időt nem tudom, de hát nyilván látszik a sütin, hogy mennyire pirul a teteje, de az alját is meg kell nézni, hogy az is süljön meg megfelelően. Meg persze a sütőtől is függ, mert 2 sem egyforma, tehát ezt neked kell kitapasztalnod.....
2012. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy 20 perc után vizet is kell ecsetelni rá és csak utána lehet betenni előmelegített sütőbe.
2012. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én betettem fagyosan forró sütőbe és fél óra alatt szépen megsült,takarékon. :)

köszönöm a válaszokat

2012. ápr. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!