Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 20-25 főnek hány kg krumpliból...

20-25 főnek hány kg krumpliból főzzek paprikás krumplit (bográcsban)?

Figyelt kérdés
Lesznek más ételek is: sült csirkeszárny, sült krumpli, rizs, kevert saláta öntettel, sütemények. Én 5 kg krumplira gondoltam. Mit gondoltok? :)
2012. ápr. 21. 06:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ilyen visszafogott társaságot! Lakodalomból mentek?

Most már mindegy, még mindig jobb, mint ha ettek volna még, csak nem lett volna már mit:)

2012. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kicsit hamarabb jöttek, még nem volt kész a kaja. Majdnem akkor kezdtük csak. Kérdeztem, mennyire éhesek, mondták, hogy elég egyelőre a bogrács, majd később megsütjük a csirkeszárnyakat. Mire a bogrács kész lett, volt aki nem is evett belőle, mert addig elkezdtek inni, és gondolom eltelítette őket...a szárnyakat meg se sütöttük így inkább. Hát mindegy, csak ha ezt tudom, akkor bográcsból is kevesebbet csinálunk, elég lett volna 3,5-4 kg krumpliból is. Meg mást nem vettünk volna. Na mindegy, legközelebb okosabbak leszünk. :)
2012. ápr. 23. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!