Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyedül fogok lakni. Szerintet...

Egyedül fogok lakni. Szerintetek elég 20ezer forint kajára? Hogyan hozzam ki ennyiből? 22l

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 19:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
30 napra elosztva ez édes kevés. Talán tésztára, és krumplira elég lesz.
2012. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok többet spórolni rá.hát az biztos,h nagy főzések nem lesznek...
2012. máj. 11. 19:16
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem hiszem, hogy nagyon dőzsölni fogsz ebből. De biztos vannak jó és olcsó kaják. Tejfölös tészta például.
2012. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

Én húztam már ki kevesebből is.

Bár nem ettem finom kajákat az 100 :D

21/F

2012. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

Ha 31 napot veszünk (ami 1 hónap) akkor naponta 645 forintot költhetsz kajára.Így kijössz 31 napon át.Természetesen ha 30 napos a hónap akkor 666 forintot tudsz naponta kajára költeni.

Ha bele tudod kalkulálni,hogy hétvégenként hazamész és otthon eszel,és anyud főz neked hétvégére akkor még több pénzt tudsz egy napi kajára költeni.

De ha csak 645 forint lesz a költhető pénz,akkor nem sokszor fogsz húst enni,sőt gyümölcsöt sem nagyon.

2012. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Igazából úgyis van egy kis feleslegem:-Da napi gyümölcs meg tea az,amiről nem akarok lemondani.
2012. máj. 11. 19:19
 7/36 A kérdező kommentje:
Nincs apu se anyu...hús meg nem olyan fontos.
2012. máj. 11. 19:20
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Én vagyok a 21 éves.

Én 3 hónapig nem ettem húst egyszer, meg gyümölcsöt :D

Egyébként semmi bajom nem lett tőle.

Meg egyszer volt olyan hogy 3 napig nem volt kajám :D

Az is kibírható volt.

2012. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
4év kolesz után nincsenek nagy igényeim..éhezni nem szeretnék,mert dolgozni kell.se cigi se kávé nem szenvedélyem.de picit félek
2012. máj. 11. 19:29
 10/36 anonim ***** válasza:
83%

Ha van felesleged akkor nem igazán jársz jól ha ilyen kevés pénzed lesz kajára.Jobbára olyan ételeket fogsz tudni venni ami igencsak egészségtelen és hizlaló.Tészta-tészta mennyiségben...

Azt,hogy valaki 3 napig kibírta evés nélkül,azért ez nem megszokott dolog.Ha az ember dolgozik akkor nem koplalhat 3 napig,mert összeesik az éhségtől.

Nem akarok butaságot írni,de mivel nem élek Magyarországon,fogalmam sincs mennyibe kerülnek a gyümölcsök.De azt tudom,hogy nyáron szokott lenni "szed magad" program.Ha tudsz menj el ilyen helyekre,és szedjél egy csomó gyümölcsöt pár száz forintért,és akár több napi kajád is lehet(gyümölcs levesek,gyümölcsszósz köret stb) és magát a gyümölcsöt is eheted.A tea szerintem nem vészes otthon sem..

Egyébként volt idő amikor nekem is kevés pénzem volt kajára.Én akkor sokszor tojást ettem tojással,mert ezerféleképpen meglehet csinálni.(hagymás tojás,párizsis tojás,paprikás tojás stb)De úgy hallottam a tojás mot otthon elég drága.

2012. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!