Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell resztelt májat...

Hogyan kell resztelt májat készíteni és milyen köret illik hozzá?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez a saját receptem:a májat vékony csíkokra vágom.felkarikázok sok vöröshagymát,olaj,ráteszem a májat.együtt kezdem ek dinsztelni.sok majoránnát teszek rá,őrölt borsot ízlés szerint,pici vegetát.sózni csak akkor szoktam mikor már kizártam a gázt.a máj fél óra alatt megfő,fedő alatt.én hagymás tört krumplit szoktam mellé csinálni:sok hagymát kockára vágok,megdinsztelem olajon ráöntöm a összetört krumplira,sóval,borssal ízesítem.nálunk ez nagyon bejött!!!
2008. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Én úgy készítem, mint a pörköltet. Olajon finomra vágott hagymát dinsztelek, ráteszem a csíkokra vágott májat, só, bors, pirospaprika, és fedő alatt (kevés vízzel ha szükséges) puhára párolom. Főtt krumplival, vagy hagymás törtkrumplival szoktam, de utoljára tésztával ettük, és úgy is finom volt.
2008. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadóval annyiban értek egyet nagyon, hogy sózni a májat akkor szabad, ha már szinte kész van! egyébként szerintem mindkét válasz tökéletes, bátran csináld meg a leírtak szerint!

hajrááá

2008. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!