Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütit szeretnék bevinni a...

Sütit szeretnék bevinni a születésnapomon a munkahelyemre, olyan receptet keresek, amikkel kritikus, 'öreg róka' háziasszonyokat is le tudok nyűgözni, javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés
10-en dolgozunk egy irodában, ahol én vagyok a legfiatalabb, 24 éves a sok 50-es könyvelőhölgy közt...eddigi sütis próbálkozásaim a 'majd belejössz' szintig értek el náluk, pedig tudom, hogy jók lettek, mert még senki nem panaszkodott rá :) :) Szóval most valami különlegeset szeretnék. Szempont, hogy bírjon ki kb. egy órás szállítást, az irodában van utána hűtő, és inkább valami gyümölcsösre gondoltam...

2012. jún. 28. 08:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
Isler, linzer
2012. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de én nem vinnék olyanoknak sütit, akik megkritizálják. Örömet kellene okozni az ajándékozónak, és az ajándékot kapónak is, nem pedig a kritikusoktól rettegni.
2012. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Dinnyesüti.

Jól néz ki, finom és melegben is könnyn szállítható.

2012. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Csinálj muffint, ezt a recept elronthatatlan, és nagyon különleges a szerecsendió és a fahéj miatt.

Hűteni sem kell. Ha este megsütöd, reggelre kihül. Ne tedd hűtőbe, mert akkor elázik.

Boci ÉTCSOKIVAL csinád, akkor nem lesz túl édes.


[link]

2012. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mini gesztenye bonbon.

Mínőségi alapanyagokból előállítva isteni. Jól lehűtve kifejezetten kellemes nyáron.

2012. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]

Egyszerű és nagyszerű, és szinte elronthatatlan.

2012. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

grillázs torta (bár ez nagy macera)

Szerintem csináld a te kedvencedet és akinek nem ízlik az vessen magára. Te vagy az ünnepelt!

2012. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a a korosodó könyvelő hölgyeket:))Őket nem lehet "hidegsültekkel" elkápráztatni, ők csakis a sőtőben sütött, vonalzó mentén kiszabott , tökéletes formájú süteményeket értékelik...

Én juszt is sütnék egy finom almáspitét.

Ha kéred leírom szívesen az én receptemet, hátha kibírja a finoman utaló megjegyzéseket:)

2012. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket...a dinnyesütit meg a hasonlókat elvből nem akarom, az nem nagy kunszt. Ezzel természetesen nem akarom rajongóit és készítőit megsérteni, de tényleg túl egyszerű, meg azt hiszem, inkább gyerekek a célközönsége. A muffinokkal is ez a helyzet. Bár...ha belegondolok, cupcake formában lehetséges :) Szóval jöhetnek bonyolult receptek, karácsonyra Eszterházy-tortát sütöttem. Igazából nem rosszindulatból kritizálnak a kolléganők se, csak a seggemen a tojáshéjnak szól a dolog.
2012. jún. 28. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!