Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rántott húst bors helyett...

A rántott húst bors helyett véletlen kaporral szórtam meg, lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Disznó húsból csináltam, és annyira hasonlított a bors meg a kapos hogy összetévesztettem. Most akkor elrontottam az egész rántott húst, odaveszett az egész? Légyszí segítsetek!
2012. aug. 9. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, lehet furcsa lesz az íze, de ezen kívül más baja nem lesz. Én megsütném és megenném, max. máskor jobban figyelnék. Mondjuk nem értem, hogy lehet összetéveszteni a kettőt, nekem is van a konyhámban, de szerintem nem hasonlítanak. Na mindegy, hallottam én már ettől durvább tévesztést is.
2012. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez azért érdekes, mert a bors és a kapor még csak nem is hasonlít...

Egyébként mi baja lenne mégis szerinted?

Kapor íze lesz, ami vagy nagyon szar lesz vagy, ha szerencséd van különleges, de ehető.

2012. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most le a hús szeleteket és fűszerezd még egyszer! Én sem értem mondjuk, hogy hogy lehet ezeket össze téveszteni.
2012. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 doboszoli ***** válasza:
Lehet, hogy alkottál valami újat. Anno a sajt is így "született".
2012. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!