Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A nokedlit deszkáról szaggatod...

A nokedlit deszkáról szaggatod vagy nokedli szaggatóval csinálod?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hagyományosan deszkáról. így tanultam, és szerencsére mindenki így szereti nálunk.
2012. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Nekünk ilyen van,ennél egyszerübben és gyorsabban nem lehet késziteni!

2012. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ez a tipus, csak ráteszem a fazék tetejére, beleöntöm a nokedlitésztát, fakanállal átkavarom a tulsó oldalra.

Amióta ez megvan, azóta sokszor húst és zöldséget is ezen keresztül párolok, egy födővel beborítva.

2012. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Tojásos nokedlihez szaggatóval, paprikás krumpliba kézzel
2012. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, ez reszelő is:

[link]

2012. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyen van. Nagyon szeretem. Egyszer, mikor nagy mennyiséget kellett csinálni akkor kértem ilyet kölcsön. Azóta beszereztem én is. Sokkal gyorssabb és kényelmesebb ezzel dolgozni, mint deszkáról vágdosni.

2012. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-astól 6-osnak!

Használhatod párolásra is, tökéletes. Amióta megvan, a pároló-garnitúrámat egyre ritkábban veszem elő. Jénai tál teteje (ha a kerületi méret jó) tökéletes rá, mivel azok nem teljesen laposak, felfelé is van hely bennük, ráadásul belelátsz.

2012. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!