Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott hús zsirban vagy...

Rántott hús zsirban vagy olajban sütitek? Melyiktöl lesz finomabb ízre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon szokásfüggő.Én pl csakis zsírban, de sokan körülöttem kizárólag olajban sütik, illetve azzal is főznek.

Mindenkinek az a finom szerintem, amit már megszokott.

én olajat csak halsütésre használom, az viszont ropogósabb is lesz olajban, mint zsírban.

2012. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek abban, hogy ízlés kérdése.

25 éve anyukám zsírban sütötte, és nagyon finom volt.

Mikor apukámnak magas lett a koleszterinje, áttért az olajra, és úgy is nagyon finom.


Közben felnőttem, saját háztartást vezetek, és - figyelve az egészséges életmódra - én Actifry-ban sütöm, és csak spriccelem olajjal. Tökéletes így is, viszont nem hízlal annyira, és nem kell kidobni sütés után az olajat/zsírt.

2012. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy evőkanál kacsazsírt teszek az olajhoz és úgy sütöm ki. Szerintem nagyon finom ízt ad az ételnek.
2012. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk mindíg minden olajban volt sütve. Aztán mikor elsőnek ettem pároméknál sütkrumplit én azt mondtam h ilyen jót még nem ettem. Az édeanyja HÁZI sertészsírban süt. Isteni
2012. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én mindkettőt szeretem,de személy szerint olajban sütöm.
2012. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olajban sütünk, de egyre inkább áttérek arra, hogy sütőben készítsem el a dolgokat egy icipici olajjal megkenve (spriccelőm nincs).
2012. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Zsírban, mert nemcsak finomabb, hanem egészségesebb is, mint az olaj.
2012. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én mindenhogy szeretem, de általában zsirban sütjük.

amúgy párom nagyija tepsiben süti, alulra tesz egy kis olajat, meg kicsit megspricceli őket, és nagyon finom.

2012. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 doboszoli ***** válasza:
Zsírt használunk, még a fritőzben is.
2012. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

zsírban....a sült krumplit is...olyan finom, testes ize lesz tőle:) igaz én már hónapok óta nem vettem olajat...mindent házizsirral csinálok...még a muffint is:) és isteni az összes:) valahogy testesebb:)

24L

2012. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!