Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell, kapribogyó,...

Csirkemell, kapribogyó, juhtúró, paradicsom, mozzarella?

Figyelt kérdés

Mit tudnék belőle sütni? Nem kell, hogy minden alapanyag benne legyen és ezenkívül lehet benne más is, de egyszerűen nem találok jó receptet, pedig már félórája keresem legalább.

Jó lenne valami tepsis, amihez nem kell köret, de végül is ha köretes, az sem gond.


2012. szept. 26. 22:36
1 2
 1/11 10inchhero ***** válasza:
100%
öntsd egybe és süsd meg, nem hangzik rosszul (bár a kapribogyót nem ismerem): Csirkemell, rá mozzarella + a túró + egy szelet paradicsom. Nekem tetszik, sőt, mintha már hallottam volna ilyenről, de ha nincs, egy próbát akkor is megér szerintem
2012. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, csak nem tudom, hogy nem lesz-e nagyon folyós? :)
2012. szept. 26. 22:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ugyanis egy konyhatündér... :)
2012. szept. 26. 22:50
 4/11 anonim válasza:
100%
Kicsit süsd elő szerintem a csirkemellet, rakd tepsibe és magas hőfokon süsd meg a mozzarellával és a paradicsommal, így nem folyik szét, csak szépen rápirul :) ehhez tálalhatsz egy kis zöldségsalátát és a juhtúrót egy kis oreganoval vagy bazsalikommal összekeverve :) én így készíteném el:)jó étvágyat :)
2012. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%
jaj, és a kapribogyót is rakd szerintem a juhtúróba :) kettes voltam :) ha esetleg elkészíted, írd meg milyen volt :)
2012. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ezt en is megcsinalom :)
2012. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a tippeket! :)

Holnap délelőtt megsütöm, majd megírom, hogy hogy sikerült. :D :)

2012. szept. 26. 23:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha tejfölbe ütnék egy tojást és azzal önteném le? Az "nem fogná kicsit össze"?
2012. szept. 26. 23:16
 9/11 anonim ***** válasza:
De a tojás jó ötlet, az összefogja. de a kapribogyót ne tedd a juhtúróba, mert ménkű sós lesz, szinte ehetetlen.
2012. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Már sül. :)

Nem tettem bele, de rászórtam és a juhtúrót is összesütöttem a többivel.

Amúgy nincs túl intenzív íze a juhtúrónak, de ha az lenne se lenne baj, mert imádom a juhtúrót és kapribogyót együtt. :)

2012. szept. 27. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!