Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kifogyott a gázpalackom, és...

Kifogyott a gázpalackom, és csak jövő hónapban tudok venni. Milyen hidegen elkészíthető, nem túl drága ételek vannak? Mikró van.

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress rá a mikróban elkészíthető ételekre, mert már abban is lehet főzni. Nekünk van könyvünk is vele, de az nem hiszem hogy fent van pdf-ben.
2012. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Rakott krumplihoz mikróban előre megfőzöd (egymás után) a krumplit, a tojást, és a karikákra szelt virslit.

Jénai aljába egy kicsi zsír, majd tejföl, abba a krumpli egyik fele, majd a tojás és a karikára szelt virslit. Beborítod a krumpli másik felével, megkened a tetejét tejföllel. Beborítod és a mikróban összeforralod. Elegendő csak annyi időre, míg felforr, szaftos, tunkolható kajád lesz. Én jobb szeretem így, mint amikor a sütőben sütöm.

2012. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd csak át ezeket is!

2012. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is van egy mikrós receptkönyvem, de annyi biszbaszolás van egy kaja megfőzésével, hogy hihetetlen. ekkor és ekkor hány perc, mittudomén hány vatton. állandóan figyelni, kivenni, keverni, visszatenni. hát nekem nem menne.

inkább kérj kölcsön egy egylapos rezsót, azon legalább látod is mit csinálsz.

lecsó, paprikáskrumpli, levesek, pörköltek, utána a köret elkészíthető azon is.tésztát is főzhetsz. évekig főztem

rezsón nyáron, mert a sparheltba nyáron nem gyújtottunk be.mégis volt mindennap meleg étel.

félreértés ne essék, nem vagyok mikroellenes, de szerintem csak melegítésre jó.

2012. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sütőd nem villanyos? Mert akkor még többféle dolgot el lehet készíteni...
2012. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy okt. 6.-a van, és csak a jövő hónapban = novemberben tudsz palackot cserélni, egy kicsit hosszúnak tűnik mikróval kihúzni odáig.
2012. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de én nem egészen arra gondoltam hogy mikróban szeretnék főzni.
2012. okt. 6. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor marad, hogy üzletben vásárolsz üveges, dobozos készételeket, zacskós leveseket, panírozott húsokat. Ezeket a mikróban percek alatt ehetővé varázsolhatod.


Másrészt bevásárolsz hideg-meleg szendvicsek alapanyagaiból, és naponta összerakod magadnak, teával, tejjel, joghurt, kefír hozzá.

2012. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok!

Ezek a kész- és félkész kaják viszont háromszor annyiba fognak kerülni egy hónapon keresztül, mintha valahonnét összekotorsz egy palack-cserére való kölcsönt.

2012. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hidegen csinálhatsz


salikat kukorica, bab konzervből...

leveseket konzervből

mikroban 1 korsó vízet fél leves kockával felforralsz,

fokozatosan turmixolod a konzervel föszerekkel.


ubi leves, gazpacho ezek is hideg turmixolt levesek


gyümi leves higan felvert puding por beföttekel turmixolva

2012. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!