Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó és finom köret sült csülökh...

Jó és finom köret sült csülökhöz sült börös malac karajhoz ami nem hagyományos esetleg mutatos is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt ismered?

Én már nagyon sok jó receptet találtam itt, ízlésemnek megfelelőt.

2012. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tepsiben sült kockára vágott krumpli megborsózva, delikátozva, rajta (SOK) hagyma, paprika, paradicsomkarika :) és a sülés végefelé pedig egy légkeverést ráadni, hogy finom ropogós legyen.
2012. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Nehogy megborsózd, inkább borsozd! Úgy sokkal finomabb! :-)
2012. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Delikát helyett inkább valódi fűszereket használj. Nagyon jó a borókabogyó, de a malac mellett sütni egy-két savanykás almát.
2012. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valamilyen finom gyümölcsmártás, amivel leöntesz egészben párolt gyümölcsöket, és mellé krumlikrokett vagy krumplipuffancs (fánkocska )
2012. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis párolt lila káposztával, sült gesztenyével fenséges lenne :) Tehetsz hozzá külön egy kis felkarikázott, párolt piros almát, és akkor nem csak finom, hanem szép is lesz.
2012. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagymás olívás krumpli.Megosztó étel, sajnos aki nem szereti az olíva bogyót az ezt sem fogja, de aki igen, az imádja.Nálunk mindenki imádja :)

Hajában főtt burgonya karikára vágva, só, durvára őrölt bors, olíva olaj, negyedekbe vágott olíva bogyó és lilahagyma amit előtte citromos vízzel leforrázok, hogy ne legyen büdi hagyma szagunk.Ezt az egészet összeforgatni és langyosan lehet fogyasztani.

2012. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Elnézést :D nem borsózva hanem borsozva :D
2012. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond, elmegy az évvégi bakik között... a rádióban az imént volt visszajátszás az évközi bakikról, hááát, ők

nagyobb hülyeségeket is mondtak már...

BÚÉK:)

2012. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!