Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olajbogyós ételeket...

Milyen olajbogyós ételeket ismertek?

Figyelt kérdés
Nagggyon szeretem az olajbogyót, de nem tudom milyen ételben jó. Szoktam salátába rakni, meg tonhalas paradicsomos spaghettit szoktam még csinálni(olajbogyóval). Mit ismertek még?

2013. jan. 20. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Csirkemellbe is tölthetsz pár szemet, illetve más töltelékes húsokba is tegyél nyugodtan összevágott olajbogyót, ha szereted.

csirkemelbbe pl úgy, hogy kis zsebet vágsz bele, betöltöd, letűzöd. vajjal kikent jénaiba teszed, (persze még fűszerezve, akár olaszosan is ) kis tejszínnel leöntve, fólia alatt megsütni. a végén reszelt sajttal bőven megszórni a sajt elolvadásáig illetve pirulásáig.

de akár be is panírozhatod, és úgy is kisütheted. a sózással legyél óvatos, mert a bogyók általában sósak.

2013. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt van pár recept: [link]


Teheted salátába, tésztaételekhez, húsokhoz, pizzára, szendvicsbe, melegszendvicsbe.

2013. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!