Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Akiknél nincs gyerek, minden...

Akiknél nincs gyerek, minden nap esztek főtt ételt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen !!!
2013. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 doboszoli ***** válasza:
70%
Nem tudom, a 27 éves (egyik) lánykám velünk lakik, (tehát, hogy gyerek-e még) de a válaszom IGEN.
2013. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Ügyelek rá, hogy egészséges ételt együnk és mindig legyen mellé piaci, igazi magyar zöldségekből készült saláta, vagy savanyúság. A páromnak különösen fontos, hogy elegendő fehérjét, szénhidrátot és vitaminokat vigyen be a szervezetébe, mert fizikai munkát végez kint a hidegben.
2013. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2013. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyébként mi nagyon ritkán eszünk hideget (pl szendvics, nasik).


Amúgy végre egy háziasszony, aki ügyel arra is, hogy az étel ne csak laktató legyen, de egészséges is! Ügyesen csinálod, 3-as válaszoló. :)

2013. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam is van minden nap főtt étel, az egy más dolog, hogy esetleg nem főzök minden nap. De ha úgy adódik, hogy ebédre csak száraz van, akkor vacsira már nagyon-nagyon igénylem a főtt kaját.
2013. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hmmm.ez az amit nem hiszek el, max ha munkanélküli és van ideje főzni.
2013. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tévedsz utolsó, korábban kell kelni, ennyi. Sőt én mindennap munka után megyek tornázni, vagy spinracingre, és emellett még házimunkára is van időm. Ma reggel pl. főztem, takarítottam és kimostam.
2013. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem három kis gyermekem van és dolgozok mellette és jut időm főzni, mosni . Be kell tudni osztani az időt, mert muszáj, nem mondhatom a 3 éves lányaimnak azt, hogy ma is vajas kenyér van felvágottal !
2013. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerült felfognod h kihez szólt a kérdés... Komolyan, néha olyan buta emberekbe futok bele itt... agyam eldobom.
2013. febr. 14. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!