Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki valamilyen jó gluténmen...

Valaki valamilyen jó gluténmentes receptet küldene nekem? Ha valaki segítene, megköszönném!

Figyelt kérdés
A húgom lisztérzékeny lett.A segítségeteket szeretném kérni,hogy ha tudtok küldjetek már nekem olyan oldalt vagy receptet,ahol gluténmentes ételek,sütemények (leginkább) vannak..és ha valaki valamelyiket kipróbálta,akkor elmondaná,hogy hogyan sikerült,mennyire hasonlít ahhoz,amit mi sima búzalisztből készítünk :)Előre is köszönöm a segítséget :)

2013. febr. 14. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az ő feltett receptjeik jók . Sajnos nektek kell kitapasztalni,hogy a tesodnak mi lesz jó : Nekem a férjem lisztérzékeny Mindent tölük rendelünk ::: Ha felhivjátok vagy irtok emailt tanácsot is adnak a főzéssel kapcsolatban::

2013. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

liszterzekeny.hu -itt van sok recept :)

gluténmentes konyha és hétköznapok csoport a fb-on :) Csatlakozz :D

2013. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Itt is nézz körül, nagyon sok gluténmentes recept van (az oldalsávon vagy fent tudsz kattintani a gluténmentesre!)

[link]

2013. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!