Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Honnan tanácsos Tupperware...

Honnan tanácsos Tupperware márkájú edényeket (nokedli szaggatót) rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék online rendelni, de nem tudom, hogy melyik oldalról érdemes!? Mennyi időbe és pénzembe kerül a kiszállítása néhány terméknek (ha raktáron van, ill. ha nincs)?
2013. febr. 22. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nincs ismerősöd, akkor nehéz, de én rendeltem már teszveszen és nagyon gyorsan megkaptam a tökéletes terméket.

Szerintem nincs ezzel gond, a termékeket azért annyira nem hamisítják és ha valaki hirdeti így magát annak fontos, hogy elégedettek legyenek a vevői, tehát igyekezni fognak.

Már régebben volt, mikor rendeltem, de ha érdekel megkeresem én kitől s elküldöm priviben

2013. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi sima postaköltséget számítottak mindenkori díjszabás alapján
2013. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:) Igen, biztosan találnék "tanácsadót", csak most találtam egy-két hasznos dolgot, melyekből ajándékba is szeretnék egyet valakinek, és nem tudom, hogy érdemes-e rendelnem neten, vagy keressek inkább itt a közelben ismerőst... na meg persze, hogy az időben érkezzen is meg!
2013. febr. 22. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a honlapon azt írják, hogy raktáron van a termék, akkor biztosan nagyon gyorsan kiszállítják. A tanácsadónak sem biztos, hogy épp van készleten, akkor arra is várni kell.

Egyébként, ha pesti vagy az Ázsia centerben láttam korábban Tupperware boltot, nem tudom ott van-e még, de esetleg ilyesminek is utána nézhetnél

2013. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, megoldódott, találtunk tanácsadót... Egyébként nem vagyok pesti, de megfordultam jó néhányszor azÁzsia Centerben, de nem emlékszem Tupperes boltra.
2013. febr. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!