Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok valami jó süti...

Tudnátok valami jó süti receptet aminek az összeállítási ideje max 30 perc (esetleg 45)? A sütési idő leeht hosszú. Mint pl kuglóf, muffin.

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, de unatkozom. Nem tudok sokat állva maradni, mert szédülök. Tegnap kuglófot sütöttem, tegnapelőtt muffint, mit süssek ma?

OLyan recepteket szeretnék, amik már kipróbáltak és tuti sikerül megcsinálni

Köszönöm


2013. márc. 21. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyszeru ( olyasmi ,mint a somloi galuska, vagy akar nevezhetjuk is annak :) :

sutsz 6tojásbol piskota tésztát, elvágod 2 felé.

A piskota tészta felét visszateszed a tepsibe.megszorod darált dioval ,ha van otthon.

Fozol csokis pudingot, hegye ontod a fél piskota tésztádnak. Lefeded a másik felével .Megint darált dio.

Fozol csokis pudingot, ráontod a tetejére.

Csokiontet : ha akarsz teszel bele rumot, vagy rumaromát,ha nemakarsz nemteszel...1dl vizbe teszel 1 és fél kanal cukrot, felolvasztod, ebbe beledobod a tábla csokit,felolvasztod. le a tuzrol ,és tehetsz bele 5-6 kanal tejszint is.

Utánna mér csak tejszinhab kell. Vagy felversz ,vagy veszel uzletbe :)

tesztát nagykannállal szaggatod a tányérra, lelocsolod csokival ,hegyé a tejszinhab . Nagyon finom és egyszeru elkésziteni :)

2013. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagyis az egyik puding csokis ,a másik vaniliás :D
2013. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
4 ek liszt,4 ek cukor,2 ek keserű kakòpor,1 tk sütőpor;ezeket keverd el;màsik tàlba:1tojás,4ek tej,4 ek olaj;ezt is keverd össze majd burìts a lisztess cuccra és villával alaposan keverd össze,tedd egy mély tálba(én éthordòba szoktam) és 5 percre tedd a mikrôba!!!Nyersen rakhatsz bele kevés gyűmölcsöt vagy csokit de üresen is finom.
2013. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!