Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Május vége van. Ilyenkor...

Május vége van. Ilyenkor nincs semmilyen szezon gyümölcs-zöldség? Miért ilyen drága még mindig minden?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
De van: eper, saláta, retek
2013. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, nagyon drága a zöldség-gyümölcs, minden szombaton egy vagyont hagyunk a piacon, pedig nem dőzsölünk. Egy kis alma, krumpli, zöldhagyma, saláta, uborka. Paradicsomot, paprikát pedig még nem is vettünk.
2013. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lencsefőzelék ***** válasza:
Újhagyma már van 80-100 Ft-ért, az eper kezd lefele menni, 1000-ért is van kilója, de a szebb 1300 körül van, legalábbis nálunk. Én is várom, hogy menjen lejjebb, mert ez így még elég drága.
2013. máj. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van már zsenge zöldborsó, újburgonya, retek, újhagyma, fejes káposzta, spárga, uborka, rebarbara, új sárgarépa. Éppen tegnap fejtettem ki fél kg zöldborsót és finom levest főztem belőle, jó sok friss petrezselyemmel.

Gyümölcsből nekem is hiányom van, az igazi finom magyar eper nagyon drága.

2013. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam piacon.

Kovászos uborka 199, újkrumpli 199, egy csomó hagyma 80ft, egy csomó retek-kb 6db- 100ft, fejessaláta 100ft

alma-igaz pici, de nagyon finom-120ft, eper 400ft, banán 270ft

kg

2013. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon olcsó piac lehet, nálunk minden sokkal drágabb.
2013. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!