Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készen kapható töltött tortell...

Készen kapható töltött tortellini-t ha kifőzöm a vizben, milyen mázzal vagy milyen mártással lehet megenni?

Figyelt kérdés
Nem ismerem ezt a részét a sütés főzésnek.
2013. máj. 22. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tejszínes ,fokhagymás,
2013. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 okoska31 válasza:
100%

mázzal? tényleg nem...


egyébként simán ketchuppal is megeheted.


sajtszószt is csinálhatsz hozzá.


paradicsomszószt is tehetsz rá - az is kapható készen.


tejszínes mártás, spenótmártás, gyakorlatilag ami jól megy hozzá.

sajt+tejföl.

bármi.

2013. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Paraicsomos-oregánós, kéksajtos, 4 sajtos, parmezános-paradicsomos, tejszínes (lehet kombinálni, lehet benne borsó, répa, sonka, bármi), citromos-rukkolás, fehérboros, spenótos, fokhagymás-vajas, de felőlem aztán kagylós is lehet.
2013. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte azért nézd meg, hogy mivel van töltve... pl. ha gombával van töltve, teljesen felesleges gombás szószt készíteni hozzá, mert elnyomja az ízét.
2013. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én tubusos sajtot szoktam rányomni
2013. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy egy kis vöröshagyma lepiritva serpenyőben, só, bors, kis konzerv sűrített paradicsom, fokhagyma oregánó, kis kecsap, víz. Ezt összeforralom, és ebbe dobom bele a tortellinit, jól megforgatom, mindenhol olyan legyen, kicsit be is szivja a tészta a szószt. Gagyi sajtot reszelek rá, és parmezánt teszek rá, az úgyis elnyom minden sajtot.
2013. máj. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Topi 41 válasza:
Az olaszok,sima olvasztott vajjal szokták csak meglocsolni.De a húsos tortellinit húsleves betétnek is használják.
2013. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Én szoktam rakni rá mustárt . Illetve bazsalikomos paradicsomszósz , majonéz , ecetes -cukros víz ilyenek .
2016. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!