Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ez jó recept?...

Szerintetek ez jó recept? Köret mi legyen? Desszert?

Figyelt kérdés

10 dkg trappista sajt

5 dkg vaj

4 szelet edámi sajt

4 szelet csirkemellfilé

4 szelet sonka

3 dl tej

2 evőkanál liszt

1,5 dl tejszín

bors

A csirkemellfiléket picit klopfold ki, majd sózd meg. Mindegyikre helyezz egy-egy szelet sonkát és egy szelet sajtot. Göngyöld fel, és hústűvel vagy fogvájóval rögzítsd. Egy tűzálló tálban fektesd őket egymás mellé. A vajból és a lisztből készíts rántást, öntsd fel tejjel, ízesítsd sóval, borssal. Keverd bele a lereszelt trappista sajtot, és a tejszínnel hígítsd fel. Öntsd a göngyölt húsok tetejére, és előmelegített sütőben süsd meg.


2013. jún. 24. 11:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Probléma lenne, ha nem használnék tűt, fogvájót? Úgy gondoltam, hogy hús, sonka, sajt, hús, mártás. Hülyeség?
2013. jún. 24. 11:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy is megcsinálhatod ahogy írtad. Mondjuk én kicsit elősütném. Az a tuti. Köretnek petrezselymes krumpli, desszertnek meg valami könnyű. Hideg puding v valami gyümölcsös.
2013. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, elő fogom sütni. Petrezselymes krumpli! De rég ettem! Köszönöm! :))
2013. jún. 24. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rétegezve is finom, de én is elősütném.
2013. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!