Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eléggé érdekes lesz amit...

Eléggé érdekes lesz amit kérdezni fogok, de mostanában ezen filózok napok óta, hogy a kutya, vagy macskahúsnak milyen tápértékei vannak,100g/ kcal, fehérje, zsír stb?

Figyelt kérdés
nem azért kérdezem mert enni akarom csak gondolom a jó szakácsnak tudnia kell, hogy mennyi anyag van a kutyába vagy macskába, vagy ha még bizarabb akarok lenni, akkor az emberhúsba ?

2013. jún. 24. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy ezek után nem fogok tudni aludni, de megnéztem neked a wikipédián, a kutyahúsé fent van: 262 kcal; 0,1 g szénhidrát; 20,2 g zsír; 19 g fehérje; 60,1 g víz.
2013. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm, köszönöm :)
2013. jún. 26. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy én ezt tanultam - méghozzá állatismeretből. A végére az emberhús is jött, de a felét elfelejtettem. Túl sok volt az infó, nem jegyzeteltem csak figyeltem sajna.

Ha jól emlékszem, az emberhús tápanyagtartalma pl hasonló a disznóéhoz, csak édesebb.


Amúgy a morál a túlélésért vívott harcban gyorsan megtörik... volt pár eset, hogy nem azért evett valaki emberhúst, mert kíváncsi volt, hanem mert nem volt választása.

Mengele boncolóorvosa voltam c. könyvben van egy rész, ahol lengyel foglyok azt hitték a kifőzőbe tett emberről, hogy valami állat húsa, így elkezdték enni. Nyilván éheztek és annyit éreztek, hogy étel, ráadásul meleg!

2013. okt. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát én simán betudnék nyomni egy embert ha muszáj lenne, sőt :D
2013. okt. 22. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
az uruguayi rögbisek is kénytelenek voltak emberhúst enni. de azért elég kevés tápanyag volt benne...
2014. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!