Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet a szójakockából...

Mit lehet a szójakockából gyorsan és finomat készíteni? Egyáltalán lehet belőle élvezhető ízt varázsolni?

Figyelt kérdés

Granulátumból készítettem már fasírtot, de mást nem.

Most nagy kockás szójám van, de napok óta csak nézem csak nézem mi legyen belőle. :))))

Addig eljutottam képzeletbe, hogy beáztatom. De hogyan tovább???

Köszönöm!!


2008. jún. 27. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pl. pörköltet. Én minden ételbe ezt teszem, ahová rizst kellene tenni alapesetben, így spórolom ki a rizst.

Vagy brassóit pl. Minden olyan kajába bele lehet tenni, ahol az alaprecept kockára v ágott húst kér.

2008. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Pörköltnek,de javaslom ha nem vagytok vegetáriánusok felesbe hússal csináld,mert egymagában nem valami klassz.Én is csináltam spórolás gyanánt,de aztán a férjem megunta és azt mondta húst adjak neki ne szivacsot.Hát azóta ha nincs hús inkább mást főzök,de szóját nem használok.
2008. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenhez jó, csak egy jó tanács: daráld le! Igen undorító az a szivacs, ami lesz belőle - az íze viszont jó az ételben.
2008. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem is felesben hússal tutti,ha jöbban fűszerezel,nincs az a pasi aki rájönne!Ledarálni fölösleges,arra ott van a szójagranulátum,úgy működik mint a kocka,beáztatom,felesbe tölt.paprika v.t.káposzta v.rizsel kevert rakott kelkáp.v.karfiol is fincsi vele.
2008. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fujj!

Daráld meg. Különben undorító az állaga.

Utána bármit csinálhatsz belőle, mind jó lesz.

2008. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!