Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Csirke combok fűszerezése...

SOS! Csirke combok fűszerezése? Most sóztam be az egész csirkecombokat. Szeretnék valamilyen fűszert is tenni rá, de most elbizonytalanodtam. Ami van:bazsalikom, tárkony, majoranna, kömény, curry, oregano.

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
bors
2013. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amado atya ***** válasza:
71%

Ha van otthon mustár, akkor csinálj egy mustáros-olajos pácot, amibe sót, borsot, összetört fokhagymát teszel.

Mondjuk, sütés előtt 1 nappal illik bepácolni.


De a jó erősen megfokhagymázott, enyhén sós tej is csodákra képes. :)

2013. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Én csak sót szoktam és a húst felszúrva foghagymadarabokat teszek bele.

De ezek közül szerintem az oregáno, bazsalikom mehet rá

2013. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.még van idő, holnapra készítem elő. mondjuk a só mellett a bors az alap nálunk is, csak valami pikánsabbat szeretnék. van mustár, fokhagyma is :)
2013. aug. 10. 18:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a privit is, most befűszereztem fokhagymával, borssal-sóval, de tényleg jó ötlet a vöröshagyma is. karikázok rá egy keveset, és majd holnap kiderül milyen lett. a lecsó sem rossz ötlet, így legalább egy kis szezonális jelleget is kap.
2013. aug. 10. 18:55
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja még egy kicsit megszórtam majorannával és bekentem vékonyan mustárral. így a lecsós alapot csak mellé kínálom majd. szerintem a rizsköret elbírja.

Köszönöm mindenki válaszát, remélem így nem lesz csak egy sima sült csirkecomb.

2013. aug. 10. 18:59
 7/7 malvin1 válasza:

Én még Curryt is tennék rá!

Mondhatni leginkább főleg csak azt.

A felségrm szerint: tárkony csak citromos tejfölös mártással.

2013. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!