Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha sushit szeretnék csinálni...

Ha sushit szeretnék csinálni milyen halat kell hozzá vennem?

Figyelt kérdés
Gondolom nem jó hozzá minden hal, lévén, hogy nyersen kell fogyasztani. Meg van adva kifejezetten, hogy milyen halból kell csinálni, vagy lehet többféléből is?

2013. aug. 30. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak hal mehet bele, de pl a füstölt lazac kiváló hozzá.
2013. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lazac nyersen.
2013. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy h milyen halat és milyen MINŐSÉGŰ halat teszel bele. Fagyasztott sose jó, de pl a friss lazac se mindegy, hogy milyent veszel.


Jó hozzá vajhal, lazac, vörös tonhal, makréla. De olyan kevés kell belőlük, hogy nem biztos h érdemes magadnak csinálnod.


Az enyhén ecetes, összetapadó rizst se könnyű megcsinálni.


A legjobb minőségű friss halat a Metro áruházakban kapsz. Még aznap csináld meg, ahogy megveszed.

2013. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval ha veszek halat akkor mindet fel kell használnom?

Később már nem jó ha beteszem fagyasztóba?

Valamit rizzsel kapcsolatban.

Abból nem lehet amiből az Onigirit csinálom? Mert úgy terveztem, hogy főzök ki egy nagyobb adag rizst és egy részéből Onigirit másik részéből meg Sushit csinálok, lévén nem mindenki eszi meg a Sushit otthon.

2013. aug. 31. 02:47
 5/8 A kérdező kommentje:

Valamit mégis, hogy gondolod azt, hogy friss halat?

Még élőre gondolsz? Mert a filézéshez nem nagyon értek:D

2013. aug. 31. 02:48
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves 1-es!

Szerinted a lazac milyen állat?

2013. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En sokszor eszek sushit, kostoltam lazacosat, tintahalasat, rakosat,poliposat es kagylosat is kulfoldon. Nekem mindegyik izlik:)
2013. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: a kérdés kifejezetten halra vonatkozott, erre írtam példának a lazacot, ugyanakkor megjegyeztem, hogy a sushi nem kizárólag halból készül. Erre utal a "de" szócska a két tagmondat között. Talán az zavart meg, hogy előre vettem a hal nélküli verzióról szóló részét a válaszomnak, és mire a lazachoz értél elveszetted a fonalat. Olvass többet, hátha fejlődik tőle a szövegértési képességed.
2013. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!