Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire jön ki 1 kg kenyér,...

Mennyire jön ki 1 kg kenyér, ha kenyérsütőben készítitek? Mit tesztek bele?

Figyelt kérdés
Szeretnék egészségesebben enni. Kenyérsütőm van, de kíváncsi lennék, kinek mennyire jön így ki egy 1kg kenyér.

2013. okt. 14. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. azonos arban van, monta bolti.
2013. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bolti kenyér kb. 150 Ft-tól a csillagos égig kapható. Ezért is lennék kíváncsi arra, hogy ki mit rak bele. Tehát mennyi pénzből jön ki a jó minőségű, nem fehér lisztes,egészségesebb kenyér. Mert ha bolti áron van, akkor minek otthon csinálni?
2013. okt. 14. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

A jó minőségű kenyér(graham,rozs),bolti ára 5-600ft/kg...Graham,vagy teljeskiőrlésű rozsliszt kb 250-300ft a boltokban..Bár a legjobb a tönkölyliszt de,az se drágább 400ft-nál..

Ha,hozzá vesszük a járulékos dolgokat(élesztő;só;víz;villany),~400ft-nál megáll a dolog,és akkor friss,és egészséges kenyered van és tudod hogy,nincs tele E-betűs dolgokkal... :)

Mondjuk én villanysütőben szoktam sütni de,szerintem nem drágább a kenyérsütőnél..

Aki,mást mond az nem tudja mi a jó kenyér ill. nem sütött még otthon kenyeret... :)

2013. okt. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért jobb otthon csinálni ,mert :

Tudod mi van benne.

Akkor eszel friss kenyeret ,amikor akarsz .

Sokkal tovább bírja a házi kenyér,és még sütés utáni napokon is sokkal finomabb,mint a bolti.

Nincs felfújva.

Nincs tele semmi adalékanyaggal.

Sokkal ízletesebb.

Nem tudom mennyire jön ki nekem,én most ezt a lisztet tettem bele : [link] Illetve kis rozslisztet . Nagyon finom lett a kenyér,párom megvan őrülve tőle :) Már nem nagyon ettünk kenyeret,de mióta itthon csinálom,ezt nem lehet abbahagyni :)

2013. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!