Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem vagyok mesterszakács,...

Nem vagyok mesterszakács, néha a párom szóvá is teszi. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Konkrétan csak azt tanultam meg megfőzni amit én szeretek.

Amit nem eszek meg, azt meg se próbáltam megfőzni, mert semmi esetre nem kóstolnám meg, anélkül meg biztos elrontanám a fűszerezést.

A párom meg sokszor este ér haza, nem várhatok arra hogy este hazaérjen és kóstolgassa a vacsorát.

23N


2013. okt. 18. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

És amit te szeretsz azt ő nem eszi meg?

Még fiatal vagy majd lassan megtanulsz fözni mindefélét.

Szóvá teszi .... ha nem bunkó akkor szerintem nem akkora probléma. Tanulgass, neten találsz jó recepteket, majd belejösz

2013. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem főzöl változatosan, akkor jogos. Senki nem szereti mindig azt az egy-két fajta ételt enni.
2013. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Lecsó, csilis bab, tökfőzelék

Hirtelen ennyi jut eszembe :)

Azt számolgattam, kb 16-17 féle ételt meg tudok csinálni.

2013. okt. 18. 21:07
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem úgy főzöl mint az 50 éves anyja, de majd egyszer a fiadnak a te főztöd lesz a legfinomabb.
2013. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A szülei már nem élnek.
2013. okt. 18. 21:10
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell ahhoz egész főzés közben nyalakodni, hogy jót főzz!


Én anyámnak meg a családnak főzök tinikorom óta. Én se szerettem nem szeretem kajákat főzni, de nagyon sokszor kellett. És valóban nem is tudtam hogy kell, de ez csak duma volt... Csak nagyon nem volt hozzá kedvem, és egyszerűbb volt a nem tudom...

Nem akarásnak nyögés a vége... Ha muszájból csinálod, könnyű elrontani.


De ha szereted azt, akinek főzöl, akkor a kedvéért megcsinálod... Aztán még az is lehet, hogy közben megszereted azt a kaját.

Én pl a rántásos főzelékeket utáltam, meg a húsételeket. Mióta én csinálom, egyre többször mondom azt, hogy oké eszek belőle... És még nem haltam bele.

2013. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
51%
Nálunk is ez a helyzet, csak a férjem ezt nem bánja :D Olyannak neki sem állok, amit nem szeretek, így azt vagy megcsinálja magának, vagy eszik a szüleinél (ez jellemzőbb). Szerintem ez így normális, ha nem jó, amit te főzöl, ne derogáljon neki megfogni a fakanalat ;)
2013. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
83%
Neha fozzon o, te meg kostolj meg batran uj dolgokat. Az ember izlese valtozik az evek alatt.
2013. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ideje sincs főzni és szerintem kedve se.

Fogalmam sincs pl. hogy a chilis babhoz miből mennyi kell, mármint fűszerekből.

Nálunk is az szokott lenni, hogyha a párom olyat enne amit én nem szeretek, apum megfőzi és eszik náluk. Ez kb 3 hetente vagy havonta 1x történik meg.

2013. okt. 18. 21:28
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha o maga nem foz,ne teged hibaztasson. Te azt csinald amit szeretsz,ha neki nem jo,rendeljen vagy keszitsen maga.
2013. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!