Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Strucc húst főzött előbb Laci...

Strucc húst főzött előbb Laci bácsi. Nagyon tetszett ez a hús. Főztetek már belőled valamit? Drága? Hol vettétek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olcsó : csinálni még nem csináltam étteremben ettem ,nekem ízlett : Az íze kicsit hasonlit a redes házi tyúkéra :

[link] b

[link]

2013. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én csak éteremben ettem. Finom volt. valami raguféle volt, mert sok zöldség, gomba és szaft volt mellette, krumplifánkkal.
2013. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettem már, a keresztapám tartott régen struccokat. Szerintem az íze olyan, mint a csirkének és a marhának keverve.
2013. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát jó kis ára van. Állitólag nagyon egészséges is, mint minden ami az, jó drága is.
2013. nov. 18. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már vettünk többször is, ha jól emlékszem 2.900-ért kilóját. Többnyire steak-et sütünk, tehát nemes egyszerűséggel a befűszerezett szeleteket hirtelen megsütjük, friss salátával, hasábburgonyával tálaljuk. Egyszer készítettem el úgy, hogy kisebb kockákra szeltem a húst és pácoltam: szója szósz, fokhagyma, apróra vágott újhagyma, fűszerek.

Nagyon szép sötétvörös színű hús, teljesen zsírmentes, leginkább a marha bélszínhez tudom hasonlítani, de attól puhább, az íze is ahhoz hasonló, de enyhén emlékeztet a máj ízére is.

2013. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hol vettétek? Bp-i vagyok.
2013. nov. 18. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Fehérváriak vagyunk, a férjem szerzi valamelyik kollégáján keresztül, majd megkérdezem.
2013. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi évekkel ezelőtt egy budapesti Auchan-ból vettük. Ízre szerintem is marha-csirke hús között mozog, előbbihez talán közelebb. Utóbbi néhány évben már nem nagyon láttam...
2013. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!