Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy adag fagyasztott...

Van egy adag fagyasztott spenótom, mit csináljak vele? Eddig még soha nem is ettem úgyhogy fogalmam sincs hogyan kell elkészíteni. Ötletek Receptek? Előre is kösy!

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 12:20
 1/8 anonim válasza:
100%

Ésmilyen állapotban van lefagyasztva?Volt főzve vagy már pépesített...stb.Ha csak levelek azokat kicsit meg kell főzni...

Világos rántást készítesz ráteszed az összeaprított vagy pépesített spenótot felengeded tejjel,egy kis vízzel vagy a spenót (főző levével).Só, fehér bors és a legfontosabb az összezúzott fokhagyma.

2009. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
és rakj bele krumplit is ,úgy még fincsibb nálunk ma az az ebéd:)Sok sikert a főzéshez!
2009. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 21. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem teszek bele rántást, hanem tejbe áztatott száraz zsemlét/kiflit/esetleg kenyeret, elég sokat.
2009. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle spenótos nokedlit! Isteni!
2009. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Méh soha nem hallottam spenótba a krumplit.az nem való bele,bár azt is meglehet biztosan enni.Én rántásra teszem,sót,fokhagymát vele,felöntöm tejjel, és tükörtojással esszük.
2009. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én amúgy nem szeretem a spenótot,de nokedlinak tényleg nagyon finom,csak simán hozzákeverem a nyers tésztához és úgy szaggatom ki.Fokhagymás,paradicsomos,tejfölös szószt csinálok rá,a tetejére reszelt sajtot teszek!Próbáld ki,érdemes!:)
2009. nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem paradicsomos szószt teszek rá, hanem a spenót egy részét a galuskába teszem, hogy picit megszínezze, a többit fokhagymán megdinsztelem, pici lisztet rá, majd főzőtejszínnel sűrítem. És az a szósz. Ja, meg egy pár szelet sonkát vágok bele.
2009. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!